Yapracık Koltuk Yıkama

Yapracık Koltuk Yıkama

Yapracık koltuk yıkama firmamız halı yıkama gibi 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Halılar kadar koltuk temizliği önemlidir. Koltuklarınız kullanırken kumaş içine yerleşen mikroorganizmalar zaman içerisinde sizin teninize nüfus ederek sağlığınızı etkileyebilmektedir. Sağlığınız için belirli periyotlarda yıkanması şarttır. Bazı bayanlar kurtarıcı olduğunu düşünerek silme işlemi ile temizlik yapmaktadırlar. Fakat bu yapılan temizlik sağlığınızı daha da etkileyen faktördür. Koltukların silinmesi demek mikrobu kumaşa yerleştirmeniz demektir. Ve bu yapılan yanlış profesyonel yıkayan ekibin de işini zorlaştırmaktadır. Silerken lekeyi kumaşa daha çok nüfus etmesini sağlarsınız. Yıkayan ekip bu lekeleri çıkarmakta zorlanır. Halınıza yada koltuğunuza dökülen lekeye müdahale edilmemesini öneriyoruz. Yapracık halı yıkama firmamız size en kaliteli koltuk yıkama hizmetini vermektedir. Sizde kaliteden yanaysanız bizi tercih edebilirsiniz.
26 Mays 2020 Sal | 596 Okunma

Eryaman Antibakteriyel Koltuk Yıkama

Eryaman Antibakteriyel koltuk yıkama firmamız, Antibakteriyel halı ve koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Eryaman da koltuk yıkama firmamız garantili ve Antibakteriyel halı ve koltuk yıkama işlemi yapan firmamızın önceliği siz değerli müşterilerimizin,sağlığıdır.Kullanmış olduğumuz bitki özlü şampuanlar ile hijyeni sağlamaktayız.Yıkanan koltuklar Eryaman halı yıkama firmamızın garantisi kapsamı altındadır.Sizde bu koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak isterseniz bir gün öncesinden alacağınız randevu ile ücretsiz servisimiz,adresinize gelerek yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Ankara Koltuk yıkama

Eryaman Koltuk Yıkama Güvenilir Temizliğin Tek Adresi

Eryaman halı yıkama ve koltuk yıkama firması olarak Koltuk Yıkamada öncü firma olarak son sistem makine ile uzman personel ekibimiz eşliğinde temizlenen koltuklarınız kirden ve mikroplardan tamamen arındırılır.Eryaman halı ve koltuk yıkama firması titizlikle hizmet vermektedir. Evinizde veya iş yerinizde, üzerinde sürekli vaktinizi geçirdiğiniz her cins kumaştan yapılmış olan koltuk ve sandalyeleriniz koltuk yıkama makinelerimizle fırça ve vakum sistemiyle ilk günkü kadar temiz ve bakımlı olacaktır.